Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  • Обсяг статті становить 5-8 машинописних сторінок, включаючи ілюстрації, таблиці, графіки, список літератури в редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, розмір 10, міжрядковий інтервал «одинарний», формат А4 (210×297), поля : верхнее-2, 5, нижнее-2, 5, левое-2, 0, правое-2, 0 см. 

    Мова публікації – українська, російська, або англійська.

  • До друку прийматимуться лише наукові статті, які мають  необхідні структурні елементи:

    1. Вступ
    2. Постановка задачі – формулювання мети статті.
    3. Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів з поділом його на частини з відповідними назвами.
    4. Висновки
    5. Список літератури.

  • Анотація українською, російською та англійською мовами (від 850 до 1500 знаків виключно загальноприйнятої термінології)  і має таку структуру:

    мета;
    методика;
    результати; наукова новизна;
    практична значимість;

    ключові слова (6-10 слів)

Керівництво для авторів

Подання

  Додати  статтю Будь ласка, надішліть Вашу статтю через cсистему Наукова періодика України http://journal.mmi.kpi.ua/user

До друку прийматимуться лише наукові статті, які мають такі необхідні структурні елементи.

1. Вступ
      а) постановка проблеми в загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними задачами;
      б) короткий аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор;
      в) виділення невирішених раніше питань загальної проблеми, яким присвячується стаття.
2. Постановка задачі – формулювання мети статті.
3. Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів з поділом його на частини з відповідними назвами.
У цьому розділі рекомендується висвітлити такі питання, як:
а) ґрунтовний огляд існуючих рішень поставленої задачі (якщо це необхідно);
б) актуальність поставленої задачі;
в) вибір методів, підходів, моделей та інструментів розв’язку поставленої задачі;
г) власне розв’язок поставленої задачі;
д) адекватність теоретичних рішень та переваги практичних рішень над існуючими;
е) приклади застосування отриманих результатів.

4. Висновки:
а) підсумки даного дослідження;
б) перспективи подальших розвідок у цьому напрямку.

5. Список літератури. Обсяг списку пристатейної бібліографії не менше 10. Основна частина посилань у статтях має бути на статті колег, опубліковані у останні роки в престижних рецензованих журналах з проблем машинобудування, матеріалознавства та прикладної механіки. які  індексуються в SciVerse Scopus та Web of Science. Крім того, значний відсоток посилань на матеріали конференцій.
Більшість джерел у списках бібліографії були статтями, виданими у останні 5-7 років. 

Оформлення статті

Заголовок статті

  •  УДК. УДК повинно відповідати задекларованій тематиці журналу (наприклад, 621… , 539… );
  • Прізвище та ініціали  кожного автора, науковий ступінь, вчене звання;
  • Місце роботи авторів (організація, місто, країна);
  • Назва статті. Назва - короткою і інформативною. Назви часто використовуються в системах інформаційного пошуку. Уникайте скорочень і формул, де це можливо

 Анотація.

 Анотація пишеться на трьох мовах (об'єм не менше 850 знаків, але не перевищувати 1500 знаків).

 Анотація включає такі розділи

1. Мета роботи в стислій формі. Передісторія (історія питання) може бути приведена тільки в тому випадку, якщо вона пов'язана контекстом з метою.

2. Коротко викладаючи основні факти роботи, необхідно пам'ятати наступні моменти:

- необхідно йти за хронологією статті і використовувати її заголовки в якості керівництва;

- Не включати несуттєві деталі;

- Ви пишете для компетентної аудиторії, тому ви можете використовувати технічну (спеціальну) термінологію вашої дисципліни, чітко викладаючи свою думку і маючи також на увазі, що ви пишете для міжнародної аудиторії;

- Текст повинен бути зв'язковим з використанням слів «отже», «більш того», «наприклад», «в результаті» і т.п. ( «Consequently», «moreover», «for example», »the benefits of this study», «as a result» etc.), або розрізнені викладені положення повинні логічно випливати один з іншого;

- Необхідно використовувати активний, а не пасивний стан, тобто "The study tested", але не "It was tested in this study" (часта помилка російських анотацій);

- Стиль письма повинен бути компактним (щільним), тому пропозиції, найімовірніше, будуть довше, ніж зазвичай.

3. Метод або методологію проведення роботи, результати роботи, область застосування результатів, висновки.

 Анотація на англійській мові не повинна буди копією анотації російської або української.

 Скорочення і умовні позначення, крім загальновживаних (в тому числі в англомовних спеціальних текстах), застосовують у виняткових випадках або дають їх визначення при першому вживанні. Одиниці фізичних величин слід наводити в міжнародній системі СІ. Допускається наводити в круглих дужках поряд з величиною в системі СІ значення величини в системі одиниць, використаної в вихідному документі.

Ключові слова – українською, російською, англійською мовами (до 10 слів). Необхідно, щоб ключові слова були конкретними для вашої галузі досліджень.

Дотримуйтесь міжнародну систему одиниць (СІ). Якщо інші одиниці згадані, будь ласка, дайте їх еквівалент в СІ

У статті необхідно дотримуватись термінології, прийнятої державним стандартом; використовуючи новий термін або абревіатуру, автор повинен розшифрувати та пояснити їх.

 Математические формулы

 Формули подають у форматі Equation 3–5, вирівнюють по центру посередині тексту і нумерують в круглих дужках з правого краю. Шрифт за визначенням MS Word: звичайний – 10 пт, великий індекс – 7 пт, маленький індекс – 5 пт, великий символ – 15 пт, маленький символ – 9 пт.

Елементи формул мають бути позначені відповідно до їх функціонального застосування (sin х: sin – функція, х – змінна). Позначення математичних, фізичних та інших величин в тексті та у формулах повинні записуватись курсивом, за винятком sin, cos, tg, ctg тощо; чисел (критеріїв) Re, Nu, Gr, Ar, Pr, Eu тощо; rot, div, grad, const тощо; позначень буквами грецького алфавіту або цифрами.

Індекси в цих величинах потрібно записувати прямими буквами українського і грецького алфавітів та цифрами, а курсивом – буквами латинського алфавіту. Якщо індекс складається з одного скорочення, то крапку після нього не ставлять, якщо ж з кількох скорочень, то крапку ставлять тільки у проміжних скороченнях, крім останнього. В розмірностях величин як букви, так і цифри записують прямим шрифтом. Позначення вектора може бути виконано двома способами: або буквою, записаною курсивом, зі стрілкою над нею,або жирною буквою не курсивом, наприклад w.

Ширина формули  не повинна виходити за межі тексту. Дужки:  (), [], {}, | | – набирати, використовуючи клавіши клавіатури, за виключенням дужок в многорівневих частинах формул, де використовувати "шаблони дужок" на панелі інструментів редактора формул.

 Зображення

 Зображення мають бути виконані за допомогою графічного редактора. Кожне зображення повинно мати підпис окремий від рисунка, розміщення по тексту,  по центру, розмір кегля – 9pt, шрифт bold (напівжирний),  інтервал –"Одинарный/одинарний". Цифрові позначки на зображенні повинні бути пропорційні розміру рисунка. Рисунки, які мають позиції а, б,  повинні бути однакової висоти і скомпоновані по горизонталі. Кожен рисунок подається в окремому файлі, як оригінал, з розширенням jpg, cdr та інш. (не в " Microsoft WORD ").

Зображення повинні мати масштаб 100% і кут повороту 0 градусів. Мінімальна товщина ліній 0.25 pt. Роздільна здатність для кольорових і півтонових зображень - 300 dpi. Роздільна здатність для монохромних зображень - 1200 dpi.

 Таблиці

 Таблиця не повинна виходити за межі тексту. Інтервал в таблиці –"Одинарный/одинарний". Кожна таблиця повина мати заголовок, шрифт bold (напівжирний). Номер таблиці по правому краю, заголовок – по центру.

 Література

Список літератури подається в порядку посилання. Неприпустиме посилання на неопубліковані та незавершені праці. 

Основна частина посилань у статтях має бути на статті колег, опубліковані у останні роки в престижних рецензованих журналах з проблем машинобудування, матеріалознавства та прикладної механіки, які  індексуються в SciVerse Scopus та Web of Science. Крім того, значний відсоток посилань на матеріали конференцій.
Більшість джерел у списках бібліографії були статтями, виданими у останні 5-7 років. 
Бібліографічний опис має відповідати титульній сторінці видання. 

Для всіх статей оформлюються два чітко розділених озаглавлених списку пристатейному літератури:

1) Список використаних джерел (згідно вимог ВАК. Портал присвячений полегшенню процедури оформлення наукових джерел відповідно до вимог Вищої атестаційної комісії (ВАК) http://vak.in.ua/

2) References (Гарвардський стиль оформлення (BSI) списку літературних джерел). Транслітерований латиницею список літератури із заголовком

 References (Гарвардський стиль оформлення (BSI) списку літературних джерел)

Формат:
Призвище, І.П. (рік), Назва курсив, № видання, видавництво, місто, країна.



Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу. Вони не будуть поширюватися та передаватися стороннім особам.