ЭФФЕКТИВНОСТЬ РАБОТЫ МНОГОРЕЖИМНОГО ГИДРОПРИВОДА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2305-9001.2013.67.37677Ключові слова:
електрогідропривод, ексергія, ексергетичний метод, енергія, анергіїАнотація
Розглянуто схемні рішення комбінованого електрогідравлічного приводу, його режими роботи, що використовуються в багатьох областях техніки. Ціллю дослідження являється проведення математичних розрахунків узагальнених гідравлічних систем, щоб забезпечити високу якість проектних робіт, в значному скороченні у перед проектній розробці та випробування гідравлічних систем, що дасть змогу знизити витрати на їх розробку і тестування. У роботі використаний графо-аналітичний підхід до дослідження функціонування багатоелементних об’єктів. Підхід застосовано для оцінки енергетичної ефективності схемних рішень гідравлічного приводу на основі ексергетичного методу. Досліджено вплив експлуатаційних факторів на втрати тиску в гідросистемі приводу. В результаті проведеного дослідження порівняння двох схемних рішень привода було з’ясовано, які елементи системи збільшують енерговитратиПосилання
1. BrodyanskijV.M. Exergeticheskij metod termodinamcheskogo analiza (Exergy method of thermodynamic analysis) Moscow, 1973. 296 p.
2. Terentiev E.F. Exergija kak kriterij otsenki funktsionirovanija tehnologicheskih system (Exergy as a criterion for evaluation of the functioning of technological systems), Arkhangelsk 17-22 June 2002. P.230-233.
3. Yakhno O.М. Exergeticheskijanalizprivodamehanizatsiyakrilalitaka (Energy analysis of the drive mechanization wing)О. М. Yakhno, О. P. Gubarev, А. М. Murashchenkotain. Кiev, 2011. No 4(34). P. 45-49.
4. YakhnoO.М.VVedenievmehatroniku(Introduction to mechatronics), Кiev, 2008. 528 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.